Roadtrip s.r.o.Cestovní agentura

Lesotho

nalezen 1 výlet

Lesotho

Leží mezi pouští Kalahari a Jižním Atlantickým oceánem, Namibie – jedna z nejmladších zemí v Africe. Namibie je snem každého fotografa – pusté pouště, úchvatná divočina, města z koloniální doby a téměř nekonečný volný prostor. Dovolená v Namibii patří mezi zážitky na celý život.

Převážně suchou Namibii můžeme rozdělit do čtyř hlavních oblastí: poušť Namib a pobřežní planiny na západě, východně se svažující Centrální náhorní plošina, Kalahari podél hranic s Jihoafrickou Republikou a Botswanou a hustě zalesněnou křovinatou stepí Kavango a Caprivi. Navzdory drsnému podnebí má Namibie několik velkolepých světových národních parků. Etosha NP v severozápadní Namíbii, dunová pole a pouštní planiny v Namib-Naukluft Park v západní Namíbii. Hlavní město Windhoek v Centrální vrchovině je srdcem země a významným obchodním centrem s pestrou směsicí etnik, surfaři a milovníky pláží. Pokud mezi ně patříte, nenechte si ujít Swakopmund.
Namibie je jedním ze snových míst pro dovolenou, čas a prostor zde neexistují. Krajina se střetává. Zkušenosti se hromadí. Sledujte lva pronásledujícího svou kořist na nekočící planině v NP Etosha. Sjeďte obrovskou písečnou dunu na prkně. Přespěte sami v noci na poušti pod oblohou pokrytou hvězdami tak hustě, že stěží rozeznáte jednotlivá souhvězdí.
Číst více
8 days $1,483

Lesotho tour 1