Roadtrip s.r.o.Cestovní agentura

Z blogu

Ubytování v Hlane, Svazijsko

Svazijsko je malým královstvím nacházejícím se na jihu Afriky. Stále se zde uchovává staré kulturní dědictví a obřady jako je rákosový tanec Umhlanga. Svou nezávislost získalo v roce 1968 a je jedním ze tří království v Africe. Dělí se na 4 paralelní oblasti od severu k jihu. Sousedí s Mosambikem a s Jihoafrickou republikou, jeho hlavním městem je Mbabame. I přes to, že se jedná o malý stát, nabízí safari v národních parcích nádherné vodopády a možnosti pěší turistiky. Má bohatou kulturu, historii a tradiční královské festivaly. Zvláštní charakter dává zemi i rovnováha mezi tradiční a moderní kulturou. Díky velkým záchranářským akcím jsou v zemi zpět i velká zvířata, včetně nosorožců bílých a černých. Největší chráněnou rezervací a jedním ze šesti parků Svazijska je přírodní skvost Národní Park Hlane. Hlane byl kdysi královským loveckým územím a můžete se v něm těšit na čtyři druhy (lev, slon, nosorožec, levhart) z Velké pětky (buvol chybí). Do parku je nejlepší vydat se v doprovodu zkušeného řidiče, který vás zaveze na místa, kde se vyskytují smečky lvů, stáda slonů a skupiny žiraf. Ovšem dobrodruzi se mohou vydat do parku i na vlastní pěst. Turistické trasy jsou dobře značené a část z nich je sjízdná i na kole.

Ubytování v Parku Hlane – kategorie Comfort:

V kategorii Comfort naleznete ubytování s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Hlane Royal National Park – Ndlovu Camp

NdlovuNdlovu Camp je skvělý prostorný kemp, plný zeleně a vzrostlých stromů. Vychutnejte si z něj výhledy na krásy okolí, projeďte se parkem a pozorujte zvířata, nebo si vyberte z široké škály jiných aktivit, které tábor nabízí. Tábor je snadno dostupný, protože je asi 1 km od silnice Simunye. Může vám nabídnout velkou restauraci pod širým nebem, která nabízí širokou škálu chutných jídel s výhledem na napajedlo navštěvované bílými nosorožci a slony,  možnost vlastního grilování nebo obchod se suvenýry. Ndlovu Camp nabízí dvoulůžkové nebo skupinové chaty a kemp. Všechny chaty mají vlastní koupelnu, plně vybavenou kuchyni a vlastní gril, tak neváhejte a užijte si krásné večery za svitu olejových lamp. Tábor je otevřený, bez elektřiny a připomíná původní tábory Krugerova národního parku s hojným ptačím životem a uvolněnou společenskou atmosférou. Ochranou před velkou zvěří je elektrický plot.

Ubytování v kategorii Luxury:

Pro nejnáročnějsí klienty nabízíme kategorii luxury, ve které naleznete ty největší perly mezi ubytováním v této oblasti.

Simunye Country Club and Lodge

Simunye Country ClubUžijte si kouzelné a elegantní ubytování s vynikajícími službami. Simunye Country Club nabízí velkou škálu typů ubytování, sportovních a jiných rekreačních aktivit, které vyhovují všem nárokům a potřebám. Zažijte zdejší klid a pohodu, stejně jako zábavu a vzrušení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a některé mají i vlastní posezení. Těšte se na úchvatný výhled do tropické zahrady s velkým množstvím původních stromů a rostlin, nebo se kochejte pozorováním různých druhů ptactva, včetně vzácných africký papoušků. Po náročném dni můžete relaxovat u venkovního bazénu či v restauraci, neváhejte využít zdejší fitness centrum, tenisové kurty, squash nebo 9 jamkové golfové hřiště. Simunye Country Club and Lodge se nachází ve vesnici Lusoti a je kousek od Národního Parku Hlane.

Image Gallery

Video

Important Information

Price Includes

  • Round trip airport or train station transfers.
  • 4 nights accommodation in aparthotel in London.
  • Breakfast daily.
  • Day touring as per the itinerary.

Price Excludes

  • Round trip airport or train station transfers.
  • 4 nights accommodation in aparthotel in London.
  • Breakfast daily.
  • Day touring as per the itinerary.

Terms & Conditions

Prices are „from“, per person, based on 2 adults and 2 children (under the age of 12) sharing, and include all taxes. Subject to availability. 4 nights’ accommodation in an aparthotel in London. Breakfast daily. Day touring as per the itinerary.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..